Realizacja zamówień

  1. ZAMÓWIENIE

Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza adresowego oraz zamówienia i automatyczne przesłanie do nas - poprzez kliknięcie na klawisz 'wyślij zamówienie'. Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości tzn. bez podania numeru telefonu lub adresu e-mail, pod którym będzie możliwe potwierdzenie zamówienia.

Zamówienia można składać przez całą dobę. Zamówienia złożone w soboty oraz w niedziele i święta rozpatrywane będą od rana następnego dnia roboczego.

Zastrzegamy sobie prawo do wycofania niektórych produktów ze sprzedaży.

W przypadku większych zamówień zastrzegamy sobie prawo do realizacji ich w osobnych partiach, przy czym opłata za przesyłkę zostanie pobrana tylko raz.

Ceny towarów znajdujących się w naszym sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

  1. CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi 2-3 dni.

Pracujemy od poniedziałku do piątku. Nie pracujemy w soboty, niedziele i święta.

Czas dostarczenia paczki przez firmę kurierską - (na terenie Polski) do 2 dni roboczych od momentu odbioru przesyłki przez kuriera z siedziby firmy Let’s Be First, (w soboty i niedziele paczki nie są doręczane).

KOSZTY PRZESYŁKI

1. płatność przelewem lub kartą kredytową

  • Kurier: 20 zł.

  • InPost: zł.

W przypadku zakupów powyżej 250,00 zł., koszty przesyłki ponosi sprzedający, przy czym wysyłka nastąpi dopiero po zaksięgowaniu środków na koncie sprzedającego.

§ Formy płatności

- Przelewem na konto sprzedającego

- PayU

- PayPal

  • Przesyłka zostanie nadana, kiedy środki zostaną zaksięgowane na koncie sprzedającego.